GüncelManşetYönetim

Yeni Başkanımız Selahattin Harputlu

Kulübümüzün 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı 21 Ekim 2019 Pazartesi günü 19.00’da Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emin Çıkrıkçı, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Numan Şahin, Ülkü Ocakları Bahçelievler İlçe Başkanı Muhammed Sarıoğlu, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, STK ve spor kulübü temsilcileri ile çok sayıda misafirin katıldığı genel kurulumuz renkli görüntülere sahne oldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulumuzun divan başkanlığını Av. Helin Görgül yaparken, kâtip üyeler Seda Doğan ve Onur Akay oldu.

Bir önceki yönetim adına kürsüye gelen Eski Başkan Selahattin Uyan; görev yaptıkları zaman diliminde güzel işlere imza attıklarını pek çok başarı elde ettiklerini dile getirerek emeği geçen herkese çok teşekkür ederim dedi.

Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır; “Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak için spor yaptırmalıyız. Bizim içinde önemli olan budur. Sonrasında zaten başarı kendiliğinden gelecektir. BBSK bu konuda önemli rol oynayacak. İnşallah sayısız çocuğumuz, spor yaparak geleceğini kurtaracak” diye konuştu.

Teşekkür Konuşması için kürsüye gelen Başkanımız Selahattin Harputlu; “Bir önceki yönetime ve kulübü bugünlere getiren herkese teşekkür ederiz. Sayın Yusuf Yıldırım’a, eski belediye başkanımız Osman Develioğlu’na ve tüm emek verenlere müteşekkiriz. Biz de bundan sonra aldığımız bu bayrağı daha yukarıya taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Belediye Başkanımız Sayın Hakan Bahadır’ın da ifade ettiği gibi; oldukça donanımlı bir yönetim kadromuz var. Bu renkli yönetimle güzel işlere imza atacağız. Beni bu göreve layık görenlere teşekkür ediyorum. Kongremiz hayırlı olsun” diye konuştu.

Genel Kurul Toplantısının sonunda asker selamı vererek Barış Pınarı Harekatına desteğini ortaya koyan yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

YÖNETİM KURULU (ASİL):YÖNETİM KURULU (YEDEK):
1) Selahattin Harputlu (Başkan)1) Metin Sancaktutan
2) Hilmi Karadeniz2) Rafet Arslanyılmaz
3) Muhammed Sarıoğlu3) Yusuf Yücel
4) Ömer Karahan4) Mustafa Akgül
5) Cemal Aşkın Topal5) Aysel Özmen
6) Hızır Sözüer 
7) Onur Akay 
8) Mehmet Bozkurt 
9) Mustafa Aydın 
10) Mustafa Bozdemir 
11) Abdullah Kesgin 
12) Bünyamin Yılmaz 
13) Toygar Ertem 
14) Seda Doğan 
15) Asya Şahinbakan 
16) Cengiz Baş 
17) Orhan Güngörür 
18) Betül Yiğit 
19) Ramazan Sincar 
20) Fatih Tuna 
21) Feyzal Bayraktar 
22) Menekşe Manolya Başaran 
23) Seçkin Sarı 
DENETLEME KURULU (ASİL):DENETLEME KURULU (YEDEK):
1) Şeyma Aktaa1) İbrahim Karahan
2) İsmail Fettahoğlu2) Sezgin Polat
3) Yeliz Alacatlı3) Cuma Taş
DİSİPLİN KURULU (ASİL)DİSİPLİN KURULU (YEDEK)
1) Helin Görgül1) Gökhan Subay
2) Recai Alp2) Muhammet Koç
3) Oktay Koçbıyık3) Ahmet Bahadır Çeviker
4) Temel Polat 
5) Ayhan Alkan 

Pin It on Pinterest