Voleybol Takımımızdan Asker Selamı
Voleybol Takımımız lig müsabakasında karşılaştığı İstanbul Büyükşehir Belediye Spor’u 3-0 mağlup etti.
16 Ekim 2019 Çarşamba günü Hasan Doğan Spor Salonunda oynanan maçta baştan sona üstün bir oyun sergileyen ekibimiz müsabakanın setlerini 25-17, 25-19 ve 25-20 önde tamamlayarak güçlü rakibini yenmeyi başardı.
![](https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72322053_2505055866254613_385398376226619392_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQkXnVfGnlJ70HQFkKt4uDx4T4bBqacazbvN7SNfqPDxVfjKNcnNw2f-8ngIZMqFzhs&_nc_ht=scontent-otp1-1.xx&oh=934a6ae6d2199126bae9d49f5f3b60a8&oe=5E28DC6B)
Karşılaşmayı seyreden Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır, müsabaka sonrası oyun alanına inerek sporcularımızı ve Antrenörümüz Kenan Uzun’u tebrik etti.
![](https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72686379_2505055869587946_3313927882908106752_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQmT_sWF--zhx4VI6q5YeM0t-iYgzo0CbVKNgJuSDOjHTZ2noO4nHoXRPgWAoxRFYwY&_nc_ht=scontent-otp1-1.xx&oh=83d2959333d98711904a6be26b2bc220&oe=5E23A1DA)
Alınan galibiyet sonrası sporcularımız asker selamı vererek Barış Pınarı Harekâtı’na destek oldular.