Yüzücü Sporcumuz Emir Yiğit’den 1.lik Başarısı
Dünya Gençler Paletli Yüzme Şampiyonası Lignano – İtalya’da yapılan 4*50 m Mix Bayrak müsabakasında sporcumuz EMİR YİĞİT ‘inde bulunduğu Bayrak takımı Dünya 1.si olmuştur.
-Bu gurur başta Belediye Başkanımız Dr. Hakan BAHADIR ve BBSK yönetimine hayırlı olmasını dileriz. Emeklerini esirgemeyen başta Yüzme koordinatörümüz Çetin Bingül ve ekibini tebrik ederiz.
![](http://fp40matzlu.preview.infomaniak.website/wp-content/uploads/2021/06/c1686456-84b6-4706-9419-3b4d6bb8cc5d-1024x768.jpeg)