Voleybol Takımımız Dr. Hakan Bahadır’ı Ziyaret etti.
TVF 2. Lig Kadın Voleybol Takımımız Play-Off Yarı finallerin de geçtiğimiz haftalar da karşılaşmaya çıktığı 3 rakibini de, kolaylıkla yenerek kazanan taraf olmuştu.
Bu hafta sonuna doğru oynanacağı tarihler kesinleşen, Play-Off final mücadelesi öncesinden, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır’ı Ziyarette bulundular.
![](http://fp40matzlu.preview.infomaniak.website/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-24-at-15.16.20-1-1024x682.jpeg)
![](http://fp40matzlu.preview.infomaniak.website/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-24-at-15.16.19-1-1024x682.jpeg)
Ziyarette Katılanların arasında Kulüp Başkanımız Sayın Selahattin Harputlu, Voleybol antrenörümüz Sayın Kenan Uzun, Kulüp Genel Koordinatörümüz Sayın Ahmet Yıldırım’da vardı.