BasındaManşetYönetim

Bahçelievler Belediye Spor Kulübü Hentbol Takımının Sağlık Sponsoru Medicana Oldu

Spora ve sporcuya verdiği değer ile ön plana çıkan Medicana, Bahçelievler Belediye Spor Kulübü Hentbol takımımızın sağlık sponsoru oldu.

Spor okullarıyla birlikte 730 sporcunun bulunduğu kulübe indirimli sağlık hizmeti sunarken, teknik kadroyla birlikte 18 kişilik hentbol takımının antrenman ve müsabaka sırasında oluşan sakatlanmaların ayaktan tedavileri ve sezon öncesi sağlık kontrolleri Medicana Bahçelievler Hastanesi’nde gerçekleşecek.

Sponsorluk sözleşmesinin imza töreninde bir araya gelen Bahçelievler Belediye Spor Kulübü Başkanı Sayın Selahattin Harputlu, Hentbol Şube Başkanı Sayın Onur Akay, kulüp yöneticileri ve Medicana Bahçelievler Genel Müdürü Murat Kalafatoğlu’nun katılımıyla Medicana Bahçelievler Hastanesinde gerçekleştirildi.

“Başarılara birlikte şahit olacağız”

Törende konuşan Bahçelievler Belediye Spor Kulübü Başkanı Selahattin Harputlu, Medicana Bahçelievler Hastanesi ile yapılan sağlık sponsorluğu anlaşmasından mutluluk duyduğunu dile getirerek şunları söyledi:
“Genç ve dinamik bir yapıya sahip olan Bahçelievler Hentbol takımının başarılarını Medicana ile birlikte şahit olacağız. Hentbol takımımızın forma sırtında yer alacak olan Medicana markasıyla birçok zafer alacağına dair inancımız tam.”

“Genç sporculara destek olmak gurur kaynağı”

Medicana Bahçelievler Hastanesi Genel Müdürü Murat Kalafatoğlu, spora ve sporcuya destek olmanın Medicana adına bir gurur olduğunu belirtti ve her iki tarafa hayırlı olması temennisinde bulundu:
“Medicana Sağlık Grubu her zaman sporun ve sporcudan yana olmuştur. Bizler de Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü Hentbol Takımına destek olarak bunu gösterme niyetindeyiz. Önümüzdeki süreçte hentbol takımımız başarılar elde ederken bizler de onları hem sağlık hizmetleri anlamında hem de kalben destekliyor olacağız. Genç sporculara destek vermek bizim için bir gurur kaynağı. Herkese hayırlı olsun.”

Medicana Bahçelievler Hastanesi, Bahçelievler Belediye Spor Kulübü Hentbol takımının İstanbul’daki karşılaşmalarında sağlık hizmeti sunacak, takım, forma sırtında Medicana markasıyla müsabakalara katılacak.

Pin It on Pinterest