Güreş Süper Lig’de🥇
Konya’da düzenlenen 2023-2024 sezonu 1. Lig Güreş Müsabakaları sonucunda Bahçelievler Belediye Spor Kulübü Süper Lig’e yükseldi!🤼♂🥇
Sporcularımızı gönülden tebrik eder, emeklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır’a, Kulüp Başkanımıza, Genel Koordinatörümüze, Antrenörlerimize ve Yönetim Kurulu Üyelerimize verdiği destekler için gönülden teşekkür ederiz.
![](https://bahcelievlerbelediyesporkulubu.com/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Gorsel-2023-11-05-saat-20.12.47_7a8af502-1024x680.jpg)
![](https://bahcelievlerbelediyesporkulubu.com/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Gorsel-2023-11-05-saat-20.47.38_3dae89f8-1024x690.jpg)
![](https://bahcelievlerbelediyesporkulubu.com/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Gorsel-2023-11-05-saat-21.20.27_3ed5572e-1024x828.jpg)
![](https://bahcelievlerbelediyesporkulubu.com/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Gorsel-2023-11-05-saat-18.00.04_62253df8-768x1024.jpg)